English

Bie presa e betonit, vdes punëtori 35-vjeçar në Korçë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 35-vjeçar ka humbur jetën gjatë kohës që ishte duke punuar në një objekt në ndërtim e sipër në qytetin e Korçës.

- Advertisement -

Nga burime të Euronews Albania mësohet se atij i ka rënë në trup presa e betonit dhe për pasojë gjeti vdekjen e menjëhershme.

Viktima është Ervis Josifi, 35 vjeç, nga Korça. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?