English

Bordi i Transparencës vendos çmimin e ri për naftën

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Bordi i Transparencës vendosi pas mbledhjes së radhës, zhvilluar këtë të premte që çmimi i naftës të jetë 238 lekë për litër.

- Advertisement -

Benzina do të shitet me çmimin 218 lekë për litër, ndërsa gazi me çmim 81 lekë për litër.

Çmimet e caktuara nga Bordi do të hynë në fuqi sot datë 15 Korrik ora 18:00 dhe do të jenë të vlefshme deri në mbledhjen e ardhshme të bordit ku do të pasqyrohen ndryshimet e çmimeve të shitjes.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?