VIDEO| 1 viktimë nga një shpërthim në Armeni, 34 të plagosur

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur një qendër tregtare dhe ka shkaktuar një zjarr në kryeqytetin e Armenisë, Jerevan.

Zyrtarët thonë se një person vdiq dhe 34 u plagosën nga shpërthimi në tregun Surmalu.

Video tregon njerëz që vrapojnë ndërsa një shtëllungë masive tymi përhapet me shpejtësi pas shpërthimit.

LEXONI GJITHASHTU:

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


 

Etiketimet

Gazi rus derdhet në det, autoritetet gjermane: Akt sabotazhi

Autoritetet në Gjermani dhe Danimarkë kanë nisur hetimet për rrjedhjen masive të gazit nga gazsjellësit “Rrjedha e Veriut” 1 dhe 2. Njollat e gazit u...

Meloni larg vëmendjes, fituesja e zgjedhjeve punon në heshtje për programin

Giorgia Meloni ka zgjedhur një profil të ulët pas triumfit të partisë së saj në zgjedhjet e së dielës, me 26 për qind të...

Trafik kokaine, kush është Altin Gega që autoritetet i sekuestruan pasuritë

Autoritetet i kanë sekuestruar pasuritë Altin Gegës dhe familjarëve të tij pasi dyshohet se janë produkt i aktiviteteve kriminale. Janë 6 prona njësi shërbimi dhe...

TË FUNDIT

Gazi rus derdhet në det, autoritetet gjermane: Akt sabotazhi

Autoritetet në Gjermani dhe Danimarkë kanë nisur hetimet për rrjedhjen masive të gazit nga gazsjellësit “Rrjedha e Veriut” 1 dhe 2. Njollat e gazit u...

Meloni larg vëmendjes, fituesja e zgjedhjeve punon në heshtje për programin

Giorgia Meloni ka zgjedhur një profil të ulët pas triumfit të partisë së saj në zgjedhjet e së dielës, me 26 për qind të...

Trafik kokaine, kush është Altin Gega që autoritetet i sekuestruan pasuritë

Autoritetet i kanë sekuestruar pasuritë Altin Gegës dhe familjarëve të tij pasi dyshohet se janë produkt i aktiviteteve kriminale. Janë 6 prona njësi shërbimi dhe...

PS mbledh Kryesinë, diskutime për kandidatët për zgjedhjet vendore

Partia Socialiste do të mbledhë sot në orën 18.00 kryesinë. Në këtë mbledhje të parë, pas nisjes së sesionit të ri parlamentar, fokusi të jetë të...

Financat në lupën e FMN-së, misioni i përvitshëm mbërrin në Tiranë

Misioni i përvitshëm analizues i treguesve fiskalë, monetarë dhe ekonomikë i Fondit Monetar Ndërkombëtar ka mbërritur këtë të martë në Tiranë Delegacioni drejtohet nga ekspertja...


Sondazh

A mendoni se duhet të hapen dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit?