Grabitet shtëpia e Mariah Carey-t

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një incident fatkeq i ka ndodhur këngëtares Mariah Carey ndërsa ishte me pushime.

“Page Six” raporton se në korrik, ndërsa Carey ishte me pushime në Capri të Italisë shtëpia e saj në Atlanta u grabit.

Policia e ka konfirmuar vjedhjen, por thotë se meqenëse “ky është ende një hetim i hapur, informacioni mund të jetë i kufizuar”. Nuk dihet se çfarë është marrë.

Përfaqësuesit e Carey nuk iu përgjigjën kërkesës për koment.

Shtëpia me nëntë dhoma gjumi dhe 13 tualete përmban një pishinë, fushë tenisi dhe shesh lojërash.

Carey ndërkohë kaloi muajin e kaluar në Itali me të dashurin Bryan Tanaka dhe binjakët e saj Monroe dhe Moroccan.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


 

Etiketimet

Ky ka qenë viti më i keq në histori për të qenë gjallë

Shkenca e ka gjetur edhe përgjigjen e kësaj pyetjeje të çuditshme... Përgatituni për të lexuar rreth një kohe në historinë e njerëzimit që duket sikur...

Xhixha ‘gjunjëzon’ Partizanin, bardheblutë ngrenë flamurin në mes të fushës

Tirana ka mposhtur në derbi 2-0 Partizanin në ndeshjen e luajtur në Air Albania. Edhe pse me një lojtar më pak që prej minutave të...

Mesa duket shumica e njerëzve kanë një ngjyrë të preferuar, ja cila është ajo

Kjo është ngjyra e preferuar e shumicës së njerëzve në botë – dhe ajo më pak e preferuara. Ndërsa mjetet statistikore u përmirësuan ndjeshëm gjatë...

TË FUNDIT

Ky ka qenë viti më i keq në histori për të qenë gjallë

Shkenca e ka gjetur edhe përgjigjen e kësaj pyetjeje të çuditshme... Përgatituni për të lexuar rreth një kohe në historinë e njerëzimit që duket sikur...

Xhixha ‘gjunjëzon’ Partizanin, bardheblutë ngrenë flamurin në mes të fushës

Tirana ka mposhtur në derbi 2-0 Partizanin në ndeshjen e luajtur në Air Albania. Edhe pse me një lojtar më pak që prej minutave të...

Mesa duket shumica e njerëzve kanë një ngjyrë të preferuar, ja cila është ajo

Kjo është ngjyra e preferuar e shumicës së njerëzve në botë – dhe ajo më pak e preferuara. Ndërsa mjetet statistikore u përmirësuan ndjeshëm gjatë...

Incidente në derbin Partizani-Tirana, portieri i bardhebluve goditet nga tifozeria

Incidente të rënda kanë shoqëruar derbin Partizani-Tirana që po luhet në ‘Air Albania’ që nga ora 19:00. Ndërsa Tirana udhëheq 0-2 në derbi, tifozët kanë...

Larg konsensusit për territorialen, PS e PD mblidhen edhe për reformë zgjedhore

E hëna e 3 tetorit pritet të fillojë me një anxhendë të ngjeshur parlamentare për ligjvënësit shqiptarë. Puna do të nisë fillimisht në komisionin...


Sondazh

A mendoni se duhet të hapen dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit?