3-vjeçari vret aksidentalisht me armë zjarri nënën

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një fëmijë 3-vjeçar ka qëlluar aksidentalisht për vdekje nënën e tij në sy të gjyshes.

Mediat e huaja , bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Karolinën e Jugut.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur pak para orës 08:00 të mëngjesit të së mërkurës, ku 3-vjeçari mori armën dhe vrau nënën e tij, Cora Lyn Bush në shtëpinë e tyre në Spartanburg, raporton Daily Mail.

33-vjeçarja u dërgua në spital por për fat të keq nuk ia doli të mbijetonte, ku dhe ndërroi jetë dy orë më vonë.

Vdekjen e saj e dëshmoi nëna e saj, gjyshja e fëmijës, ndërkohë autoritetet kanë nisur hetimet për ngjarjen.

LEXONI GJITHASHTU: 

 

 

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


 

Etiketimet

NATO i trembet ‘testit të Poseidonit’, nëndetësja ruse zhduket nën Arktik, po tani?

Ku ndodhet ‘Poseidoni’? NATO ngre alarmin për zhdukjen nga radari të nëndetëses më të madhe bërthamore ruse duke ngjallur frikën se Putin mund të...

Kandidatja për kreun e FRPD-së: Zgjedhjet me probleme, s’kishim listën e votuesve

Anëtarja e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Barbara Doda e cila garoi për kreun e FRPD-së, thotë se procesi i votimit në këtë forum...

Çumani: Situata në “Zyber Hallulli” është shumë e rëndë, fëmijët përdorin hashash

Drejtori i Përgjithshëm i Institutit Kombëtar të Integrimit të Jetimëve Shqiptarë, Ilir Çumani, ka komentuar raportin e KLSH, ku janë gjetur disa shkelje pas...

TË FUNDIT

NATO i trembet ‘testit të Poseidonit’, nëndetësja ruse zhduket nën Arktik, po tani?

Ku ndodhet ‘Poseidoni’? NATO ngre alarmin për zhdukjen nga radari të nëndetëses më të madhe bërthamore ruse duke ngjallur frikën se Putin mund të...

Kandidatja për kreun e FRPD-së: Zgjedhjet me probleme, s’kishim listën e votuesve

Anëtarja e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Barbara Doda e cila garoi për kreun e FRPD-së, thotë se procesi i votimit në këtë forum...

Çumani: Situata në “Zyber Hallulli” është shumë e rëndë, fëmijët përdorin hashash

Drejtori i Përgjithshëm i Institutit Kombëtar të Integrimit të Jetimëve Shqiptarë, Ilir Çumani, ka komentuar raportin e KLSH, ku janë gjetur disa shkelje pas...

Flukset e turistëve të huaj, OBT rendit Shqipërinë të parën në Europë

Organizata Botërore e Turizmit e ka renditur Shqipërinë në vend të parë në Europë dhe të dytë në botë, përsa i përket normës së...

Covid-19 në vend, asnjë viktimë dhe 47 raste të reja në 24 orët e fundit

Asnjë viktimë dhe 47 raste të reja me Covid-19, janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë, bën me dije...


Sondazh

A mendoni se duhet të hapen dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit?