Kreu marrëdhënie seksuale me të miturën ndërsa ishte në detyrë, arrestohet polici

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një oficer policie në Floria është arrestuar pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë adoleshente gjatë kohës që ishte në detyrë.

Sipas mediave të huaja, dyshohet se oficeri e takoi vajzën e mitur përmes një aplikacioni online.

Mësohet se oficeri pasi është arrestuar ka deklaruar para autoriteteve se mendonte se vajza ishte më e madhe në moshë.

Sheridon Edward Archer, 23 vjeç, dyshohet se e kreu aktin ndërsa ishte në detyrë.

Hetuesit thanë se ai u takua me vajzën në gusht.  Adoleshentja u tha hetuesve se oficeri përdori aplikacionin Snapchat dhe një aplikacion tjetër takimesh të quajtur MeetMe për ta kontaktuar atë.

Archer pranoi se kishte kryer marrëdhënie seksuale me vajzën ndërsa ishte në detyrë. Ai kishte marrë edhe foto nudo nga vajza dhe i kishte dërguar asaj foto lakuriq, tregojnë raportet.

Archer u tha hetuesve se mendonte se 13-vjeçarja ishte 19 vjeç.

LEXONI GJITHASHTU:

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


 

Etiketimet

Gazetari: Hakerat kryen sulmet kibernetike nga territori shqiptar

Gazetari Fatos Mahmutaj thotë se hakerat iranianë kryen sulmet kibernetike ndaj sistemeve digjitale dhe qeveritare, teksa ndodheshin në territorin shqiptar. Në një intervistë për Euronews...

Humb jetën 2-vjeçari në Itali nga mbidoza e hashashit

Nicolo Feltrin, 2-vjeçar nga Longarone, ka humbur jetën në spitalin në Pieve di Cadore, për shkak të mbidozës së hashashit. Mediat e huaja, bëjnë me...

Jo ‘Memex’, por TIMS, të dhënat të përpunuara nga rubrika ‘raport ngjarjesh’

Të dhënat e fundit të publikuara nga hakerat e dyshuar iranianë nuk janë të sistemit operativo-policor MEMEX por janë në vazhdën e hekarimit të...

TË FUNDIT

Gazetari: Hakerat kryen sulmet kibernetike nga territori shqiptar

Gazetari Fatos Mahmutaj thotë se hakerat iranianë kryen sulmet kibernetike ndaj sistemeve digjitale dhe qeveritare, teksa ndodheshin në territorin shqiptar. Në një intervistë për Euronews...

Humb jetën 2-vjeçari në Itali nga mbidoza e hashashit

Nicolo Feltrin, 2-vjeçar nga Longarone, ka humbur jetën në spitalin në Pieve di Cadore, për shkak të mbidozës së hashashit. Mediat e huaja, bëjnë me...

Jo ‘Memex’, por TIMS, të dhënat të përpunuara nga rubrika ‘raport ngjarjesh’

Të dhënat e fundit të publikuara nga hakerat e dyshuar iranianë nuk janë të sistemit operativo-policor MEMEX por janë në vazhdën e hekarimit të...

Si e mori emrin Europa?

Edhe pse është e vështirë të gjesh një njeri të vetëm në planet që nuk di për ekzistencën e saj, janë të shumtë ata...

‘Më kërkuan para’, gazetari tregon bisedën me hakerat iranianë pas sulmit kibernetik

Gazetari Fatos Mahmutaj deklaroi se ka komunikuar me hakerat iranianë, pas sulmit kibernetik ndaj sistemeve digjitale dhe qeveritare në muajin korrik. Në një intervistë për...


Sondazh

A mendoni se duhet të hapen dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit?