English

Burri lyhet me benzinë dhe i vë flakën vetes në Tiranë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 63-vjeçar në Tiranë ka tentuar t’i japë fund jetës duke u djegur me benzinë.

- Advertisement -

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mesditën e të enjtes në krahun lindor të Unazës së Madhe të Tiranës në drejtim të Elbasanit. Uniformat blu bëjnë me 63-vjeçari është lyer me benzinë dhe i ka vënë zjarrin vetes.

Si pasojë e plagëve të marra 63-vjeçari është dërguar me urgjencë në spital, ku po merr kudjesin e nevojshëm mjekësor.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Më datë 30.05.2024, rreth orës 12:30, në Unazën e Madhe, krahu lindor me drejtim lëvizje Teg, (në afërsi të Farkës), ka tentuar të vetëdigjet me lëndë djegëse, dyshohet benzinë, shtetasi N. Sh., 63 vjeç. Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve”, thuhet në njoftimin e policisë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×