English

Mirëmëngjes

Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Loneta Progni dhe Renaldo Salianji. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00

Mirëmëngjes

Gratë e njohura presin flokët live, për herë të parë në një televizion në Shqipëri

Gratë në mbarë botën po bashkohen në protestë kundër qeverisë iraniane duke prerë flokët. Nismës i janë bashkuar edhe gratë shqiptare. Mëngjesin e ditës së...

Eraldo Rexho: Pse ia kam lënë “seen” Arbana Osmanit

Gazetari i showbizit, Eraldo Rexha, është shprehur se në rrjetin social ‘Whatsapp’ ia ka lënë ‘seen’ moderatores Arbana Osmani. I ftuar në emisionin “Good Morning...

Jonida Maliqi është e fiksuar për t’i rregulluar të gjitha fotot

Suada Daci dhe Eraldo Rexho, teksa kanë folur për tipet e njerëzve në rrjetin social ‘Whatsapp’, treguan dhe disa ‘sekrete’ për personazhet VIP. Të ftuar...

Bledi Strakosha: Unë kam bërë botoks për t’u plakur bukur

Moderatori Bledi Strakosha, i ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në "Euronews Albania", theksoi se ka bërë ndërhyrje estetike. Strakosha theksoi se ka bërë botoks...

Strakosha: Kam parë meshkuj në Shqipëri që presin në radhë për të bërë botoks

Moderatori Bledi Strakosha është shprehur se në vendin tonë shumë meshkuj bëjnë botoks. I ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në "Euronews Albania", Strakosha ka...

Detektivja: Tradhtarë janë burrat e martuar dhe biznesmenët mbi 30 vjeç

Detektivja Shkënda Lili, theksoi se ato që tradhtojnë më shumë janë burrat e martuar familjarë dhe biznesmenët. E ftuar në emisionin “Good Morning Albanians”, në...

Sipërmarrësja: Meshkujt e mohojnë tradhtinë, ruajnë fasadën

Sipërmarrësja Arba Gramo, teksa është folur për tradhtinë, shprehet se meshkujt e mohojnë tradhtinë, pasi duan të ruajnë fasadën e bukur familjare. E ftuar në...

Gazetarja Lekatari: Fëmija nuk është bekim, është zgjedhje

Gazetarja Zhaklin Lekatari shprehet se fëmija nuk është bekim, por është një zgjedhje. Në një intervistë për “Good Morning Albanians”, në Euronews Albania, gazetarja theksoi...

Psikologia Toçe: Të miturit po kryejnë marrëdhënie seksuale shumë herët

Psikologia Denada Toçe është shprehur se, sipas statistikave, fëmijët e mitur kryejnë marrëdhënie shumë më herët krahasuar me tre dekada më parë. E ftuar në...