English

Delegacioni me personalitete të drejtësisë amerikane vizitë në Gjykatën Kushtetuese

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

I dërguari i me punë i SHBA në Tiranë, David Wisner ka mbërritur në Gjykatën Kushtetuese së bashku me grupin e prokurorëve dhe gjyqtarëve që kanë mbërritur nga SHBA në Tiranë.

- Advertisement -

Ditën e sotme delegacioni me përfaqësues të drejtësisë amerikane janë takuar edhe me kreun e SPAK, Altin Dumani.

Takimi në Gjykatën Kushtetuese është me kryetaren e këtij institucioni dhe trupën e gjyqtareve të tjerë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?