English

Deputeti Xhaferraj: Gledis Nano u shkarkua se s’pranoi të bëhej pjesë e sistemit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Deputeti i PD-së Ferdindad Xhaferraj, në një intervistë për Euronews Albania është shprehur se Gledis Nano u shkarkua sot se nuk pranoi të bëhej pjesë e sistemit .

- Advertisement -

Ai tha se Drejtor i Policisë së Shtetit dhe Ministër i Brendshëm në vendin tonë është Edi Rama.

“Është një vendim që flet shumë qartë, Nanon u shkarkua sot sepse nuk pranoi të bëhej pjesë e sistemit. Ai mendoj të sillej dhe të vepronte si drejtor i Përgjithshëm i Policisë duke zbatuar ligjin. Këtu si Drejtor i Policisë dhe ministër është Edi Rama. Ky vendim flet qartë se kjo qeveri ka objektiva të ndryshme me objektivat komplet të ndryshme me partnerët tanë strategjikë”, u shpreh ai.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×