English

Dita Botërore e Radios, fëmijët e kopshteve në Euronews Albania dhe Radio IN

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

13 shkurti është dita botërore e Radios. Ndaj Euronews Albania së bashku me disa miq të vegjël kaluan një ditë në Radio IN.

- Advertisement -

Të vegjlit, nuk ngurruan të tregonin aftësitë e tyre.

Atmosfera u bë edhe më e bukur nën ritmet e Radio IN. Kuriozët e vegjël nuk munguan as në studion e lajmeve.

Për disa çaste, ata morën drejtimin e edicionit informativ.

Për ta televizioni është shumë i bukur, por të ardhmen e tyre e shohin diku tjetër

Stafi i Euronews Albania u kujdes që tua bënte sa më të paharrueshme këtë ditë fëmijëve.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×