English

Divjakë, gjendet në një kanal trupi i pajetë i një 60-vjeçari

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Trupi i dekompozuar i një 60-vjeçari është gjetur në një kanal vaditës në fshatin Korie, Divjakë.

- Advertisement -

Policia bën me dije se nga këqyrja paraprake që iu bë trupit të pajetë këtë të shtunë rreth orës 10:00, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Shtetasi R. P. ishte banues në Këmishtaj dhe është shpallur në kërkim që nga 30 janari pasi familjarët kallëzuan largimin e tij nga shtëpia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×