English

Egjipt/ Nëna vret djalin e saj 5-vjeçar dhe më pas e ha

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Egjipt, ku një nënë 29-vjeçare, akuzohet se ka vrarë djalin e saj 5-vjeçar dhe më pas ka gatuar dhe ka ngrënë pjesë të trupit të tij.

- Advertisement -

Fillimisht e akuzuara deklaroi se ishte detyruar të kryente krimin e saj se mos ia merrnin fëmijën,. por kjo u hodh poshtë nga Gjykata.

Gruaja sipas mediave pasi e copëtoi mishin e tij në banjë, dyshohet se ka gatuar kokën dhe pjesët e tjera dhe më pas e kanë ngrënë.

Menjëherë pas kësaj ajo mblodhi pjesët e mbetura dhe i fshehu në një kovë. Mirëpo ato u zbuluan rastësisht nga xhaxhai i fëmijëve.

Gruaja u arrestua dhe u dërgua në Gjykatën Penale të Zagazigut me akuzën e vrasjes me dashje të djalit të saj, Saad MS. Sipas raportimeve, raportimet kanë verifikuar se e akuzuara nuk ka shenja të sëmundjes mendore.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?