English

Ekzekutohet në qendër të Rrëshenit pronari i një televizioni, dy vjet më parë i vranë edhe vëllain

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Pronari i televizionit lokal “Media plus” në Lezhë është vrarë në qendër të qytetit të Rrëshenit. Ai është Kastriot Reçi 47 vjeç, një emër i dëgjuar në zonën e veriut.

- Advertisement -

Policia e Lezhës njoftoi se janë ende të paqarta rrethanat e ngjarjes, ndërkohe që janë ngritur postblloqe për kapjen e autorit/autorëve.

“EuronewsAlbania” ka mësuar se dy vjet më parë pronarit të televizionit lokal në Lezhë, Kastriot Reçit i kanë vrarë vëllain në shtetin fqinj të Italisë.

Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të kësaj ngjarjeje që tronditi sot qytetin e Rrëshenit

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×