English

Emërohet drejtoresha e re e QSUT

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Alma Cani është emëruar drejtoreshë e re e QSUT-s, pas largimit nga kjo detyrë e Albana Ficos.

- Advertisement -

Alma Cani është aktualisht nëndrejtoreshë e përgjithshme teknike e SU ‘Shefqet Ndroqi’ si dhe shefe e Shërbimit të Anestezisë-Reanimacionit në këtë spital.

Albana Fico dha sot dorëheqjen nga drejtimi i Qendrës Universitare Spitalore “Nënë Tereza”.

Fico u emërua në këtë post në dhjetor të vitit 2021 duke zëvendësuar Enkelejd Jotin, ndërkohë që ende nuk dihen motivet e dorëheqjes.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?