English

EMRI| Gjendet i plagosur rëndë në rrugë 45-vjeçari në Himarë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 45-vjeçar është gjetur i plagosur rëndë në rrugë në Himarë mbrëmjen e së dielës.

- Advertisement -

Burime bëjnë me dije se i plagosur është shtetasi Nikollaq Bollano rreth 45 vjeç.

Ai është gjetur pranë hotelit të tij me dëmtim të rëndë në kokë dhe është dërguar drejt spitalit të Vlorës.

Ende nuk ka informacion për rrethanat e plagosjes së shtetasit Nikollaq Bollano.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?