English

EMRI/ Zhduket 30-vjeçari në Prishtinë, familjarët apel për ndihmë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 30-vjeçar nga Prishtina është zhdukur.

- Advertisement -

Mediat e Kosovës bëjnë me dije se bëhet fjalë për Arben Beselicën, për gjetjen e të cilit familjarët kanë kërkuar ndihmë nga autoritetet por dhe nga qytetarët për gjetjen e  tij.

Vëllai i tij, Ilir Beselica, ka thënë për mediat e Kosovës se që prej ditës së djeshme nuk dinë asgjë për të.

“Dje në mëngjes ka dalë dhe nuk është kthyer më, rastin e kemi raportuar edhe në Policinë e Kosovës”, tha ai.

Ai bëri thirrje që kush do që ka informata lidhur me vendodhjen e 30 vjeçarit, të kontaktojnë në numrin 049/482-024.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×