Festë dhe zbritje në Prestige Home Center me rastin e 4-vjetorit të krijimit

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Prestige Home festoi 4-vjetorin e krijimit. Në ambientet e qendrës në autostradë për 2 ditë rresht festohet. Të premten, vemendja ishte totalisht te fëmijët.

“Është një ditë që i dedikohet totalisht familjarëve, totalisht fëmijëve, është një ditë që i dedikohet surprizave për të gjithë”, tha Drejtori i Marketingut në Prestige Home, Oltjon Rukaj.

Po për fëmijet do të shkojnë dhe paratë e shitjeve të artizanëve të vendosur jashtë qendrës, me prodhime hand made.

- Advertisement -

“Po ndihmojmë edhe këto biznese që të kenë një xhiro ditore, një rritje dhe promovim në rritjen e tyre. Një përqindje gjithashtu e të ardhurave të tyre do të shkojnë për fëmijët në nevojë”, u shpreh ai.

Pasditen e së shtunës për klientët dhe jo vetëm, do të mbahet një koncert.

“Pritet që të jenë pjesëmarrës të shumtë, pasi do jetë Elita 5 dhe Xhensila Myrtezaj të ftuar kryesorë në event”, tha Rukaj.

Por, kryesorja e festimeve të 4-vjetorit, janë çmimet.

“Çdo markë në këtë qendër të jetë me zbritje deri në 50%, në mënyrë që e gjithë klientela jonë të jetë e kënaqur dhe të ketë mundësi që të blejë diçka”, sipas Rukajt.

Në Prestige Home mund të gjendet gjithcka për shtëpinë, nga mbi 20 brande ndërkombëtare.

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Kreshnik Spahiu: Egoisti Albin për Kosovën, aleancë me Rusinë do bëjë?

Jursiti Kreshnik Spahiu tha se Albin Kurti është futur në konflikt me partnerët të cilët garantojnë sovranitetin e Kosovës. I ftuar në “Now me Erla...

Përplasja me Serbinë, Kulla: Kosova të sigurojë ushtrinë, serbët në kufij

Analisti Ilir Kulla, teksa analizoi situatën  në Veri tha se Kosova duhet të sigurojë ushtrinë pasi trupat e ushtrisë serbe ndodhen në kufij. I ftuar...

“S’të marr leje ty”, Molliqaj-Kullës: Mos bëj propagandë për Albinin, i rrezikshëm

Dardan Molliqaj, deputet i parlamentit në Kosovë ishte i ftuar këtë të martë në “Now me Erla Mëhillin për të folur rreth situatës së...

TË FUNDIT

Kreshnik Spahiu: Egoisti Albin për Kosovën, aleancë me Rusinë do bëjë?

Jursiti Kreshnik Spahiu tha se Albin Kurti është futur në konflikt me partnerët të cilët garantojnë sovranitetin e Kosovës. I ftuar në “Now me Erla...

Përplasja me Serbinë, Kulla: Kosova të sigurojë ushtrinë, serbët në kufij

Analisti Ilir Kulla, teksa analizoi situatën  në Veri tha se Kosova duhet të sigurojë ushtrinë pasi trupat e ushtrisë serbe ndodhen në kufij. I ftuar...

“S’të marr leje ty”, Molliqaj-Kullës: Mos bëj propagandë për Albinin, i rrezikshëm

Dardan Molliqaj, deputet i parlamentit në Kosovë ishte i ftuar këtë të martë në “Now me Erla Mëhillin për të folur rreth situatës së...

Kreshnik Spahiu: Si luan Albin Kurti me “trushpëlarët” në Kosovë

Juristi Kreshnik Spahiu është treguar kritik ndaj kryeministrit të Kosovës Albin Kurti duke thënë se ky i fundit po luan me disa porta. I ftuar...

Kurti për deklaratën e Blinkenit: E gabuar dhe lënduese, s’i dorëzohemi Serbisë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti,tha në një intervistë për të përditshmen britanike "The Guardian" se ngjarjet në veri të Kosovës kanë qaenë të rënda...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×