English

FOTO| Prej tre ditësh i zhdukur, familja në kërkim të 22-vjeçarit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Personi në foto është Arnold Beleshko një 22-vjeçar nga fshati Libonik i Maliqit i cili rezulton të jetë i humbur që prej tre ditësh.

- Advertisement -

Familjarët e tij kërkojnë ndihmë, pasi sipas tyre, 22-vjecari është me probleme të shëndetit mendor.

Herën e fundit që është parë ai ka veshur pantallona te shkurta te zeza, një bluzë dhe kapele të kuqe.

Mësohet se familjarët kanë bërë denoncimin përkatës edhe në polici.

Për të ndjekur kanalin e youtube të Euronews Albania KLIKO KËTU

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?