English

Gjenden 4 granata në parkingun e një lokali në Tiranë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

4 granata dhe dy kapsolla detonatore janë gjetur të hënën në parkingun e një lokali në kryeqytet.

- Advertisement -

Ngjarja ka ndodhur në Kombinat, në rrugën “Besim Alla”. Policia tha se lënda plasëse është gjetur nga stafi i lokalit brenda një qeseje.

Nga veprimet paraprake rezulton se lënda plasëse mund të jetë lënë nga ndonjë person që i kishte në makinë. Granatat nuk ishin të montuara.

Po këqyren kamerat e sigurisë për të parë e evidentuar kush i ka lënë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×