English

Gjendet i pajetë në kanal 70-vjeçari, dyshimet e para

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Trupi i pajetë i një 70-vjeçari është gjetur i pajetë në një kanal në fshatin Boks në Shkodër.

- Advertisement -

Policia tha se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:25 të së enjtes, dhe viktima është identifikuar si shtetasi M. B., 70 vjeç, banues në fshatin Kullaj.

Nga këqyrja e trupit të 70-vjeçarit, nuk janë konstatuar shenja dhune. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas e ka humbur jetën prej shkaqeve natyrale.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×