Gjendet i vdekur në rrënoja aktori i njohur i serialit “Osmani”

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Tërmeti 7.8 ballë që goditi Turqinë më 6 shkurt i ka marrë jetën atorit të njohur të serialeve turke Cagdas Cankaya dhe gruas së tij, muzikantes Zilan Tigris.

Aktorja i njohur u gjet i pajetë në rrënoja së bashku me bashkëshorten. Lajmi u konfirmua nga produksioni i një prej serialeve më të famshëm ku aktori kishte marrë pjesë, “Kurulus Osman”.

Në postimin e bërë në instagram, produksioni jep lamin e trishtë dhe i shpreh mgushëllimet familjarëve për humbjen e njerëzve të dashur.

- Advertisement -

“Jemi të pikëlluar nga vdekja e Cagdas Cankaya, aktorin e çmuar të serialit tonë, si dhe gruas së tij, muzikantes Zilan Tigris. Zoti i mëshiroftë të gjithë qytetarët që humbën jetën në tërmet. Shprehim ngushëllime për të afërmit e tyre. U prehshin në paqe”, thuhet në postim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kuruluş Osman (@kurulusosman)

 

LEXO GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Kurti takon policin e plagosur në Veri, mbledh Këshillin e Sigurisë

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka vizituar në spital policin Alban Rashiti, i cili u plagos në orët e para të mëngjesit të së...

Tentoi të fuste ilaçe kontrabandë, arrestohet 54-vjeçari në Morinë

Një 54-vjeçar është vënë në pranga nga Policia Kukës, pasi u kap duke transportuar me autobus medikamente të ndryshme, me vlerë 15 000 eurove. Në...

Policia e Floridës ndalon shoferin 10-vjeçar në autostradë

Policia në Florida u trondit kur shoferi që ndaluan në një autostradë kryesore doli të ishte një djalë 10-vjeçar. Djali dhe motra e tij 11-vjeçare...

TË FUNDIT

Kurti takon policin e plagosur në Veri, mbledh Këshillin e Sigurisë

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka vizituar në spital policin Alban Rashiti, i cili u plagos në orët e para të mëngjesit të së...

Tentoi të fuste ilaçe kontrabandë, arrestohet 54-vjeçari në Morinë

Një 54-vjeçar është vënë në pranga nga Policia Kukës, pasi u kap duke transportuar me autobus medikamente të ndryshme, me vlerë 15 000 eurove. Në...

Policia e Floridës ndalon shoferin 10-vjeçar në autostradë

Policia në Florida u trondit kur shoferi që ndaluan në një autostradë kryesore doli të ishte një djalë 10-vjeçar. Djali dhe motra e tij 11-vjeçare...

Zbulohet identiteti i policit të vrarë në veri të Kosovës

Në orët e para të mëngjesit të së diel është vrarë një polic i Kosovës, ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur. Ngjarja e...

Vrasja e policit në Kosovë, Basha: Beogradi të distancohet nga ngjarja e rëndë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas ngjarjes së rëndë në veri të Kosovës, ku një polic humbi jetën dhe një tjetër...Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×