English

Gjendet një person i pajetë në Korçë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gjendet pa jetë pas gati 20 ditësh një i moshuar në qytetin e Korçës

- Advertisement -

Ka qënë e bija ajo që ka deklaruar në policinë lokale largimin e babait të saj nga banesa.

Nga ajo ditë familjarët por dhe strukturat e policisë e komisariatit të Korçës janë vënë në kërkim për gjetjen e të 87 vjecarit me inicialet F.A banues në Korçë.

Vetëm ditën e sotme trupi i tij është gjetur nga banorë të zonës.

Policia bën me dije se i moshuari është gjetur në një tokë bujqësore në afërsi të unazës veriore të qytetit, pa jetë e pa shenja dhune.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?