English

Helmohen qentë endacakë në qytetin e Korçës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Persona të paidentifikuar mësohet të kenë nisur një aksion të gjerë me helmimin e qenëve endacakë në qytetin e Korçës.

- Advertisement -

Korrenspodenti i Euronews Albania, Xhensil Shkëmbi, bën me dije se në disa raste janë helmuar dhe disa madje qen shtëpie.

Kanë qënë qytetarët korçarë ata që kanë shprehur shqetësimin se persona të panjohur brenda pak orësh kanë helmuar disa qen.

Siç shihet dhe nga fotot e siguruara nga Euronews Albania, helmi është vendosur në mes të një copë sallam, e cila është vendosur në vende të ndryshme të qytetit që frekuentohen nga qentë endacakë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?