English

Hidhet nga kati i katërt i banesës i riu në Tiranë, humb jetën

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 35-vjeçar me iniciale A.A është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës në rrugën “Mikel Maruli”.

- Advertisement -

I riu ka ndërruar menjëherë jetën. Nuk e dihen ende shkaqet që e shtynë të riun që të ndërmerrte këtë akt të rëndë.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 08.09.2022, në rrugën “Mikel Maruli”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës së tij, shtetasi A. A., 35 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?