English

I akuzuar për abuzim me të miturën e pornografi, Gjykata e Lartë lë në burg kirurgun

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gjykata e Lartë lë në burg mjekun Dervish Hasi. Në dhomë këshillimi Gjykata e lartë ka rrëzuar rekursin e tij për masën e sigurisë qe u la në fuqi nga apeli i juridiksionit te përgjithshëm më 7 shkurt te këtij viti.

- Advertisement -

Hasi akuzohet për abuzimin me një te mitur qe e prezantonte si një nga gratë e tij dhe për pornografi.

Rasti i Hasit u bë i njohur pasi ai kishte lidhje me një vajzë të mitur 16-vjeçare të cilën e prezantonte si gruan e tij të katërt.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×