English

I gjendet marijuanë në valixhe, arrestohet Gigi Hadid

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Këngëtarja e njohur Gigi Hadid është kapur me marijuanë ndërsa po udhëtonte me shoqen e saj Leah Nicole McCarthy.

- Advertisement -

Mediat e huaja, bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur me 10 korrik ndërsa raportohet ditën e sotme.

Mësoher se Hadid, po përgatitej të largohej nga Ishujt Kajman kur zyrtarët e doganës papritmas kontrolluan gjërat e saj, ku dhe gjetën një sasi marijuane.

Hadid dhe McCarthy u arrestuan me dyshimin për importimin e kanabisit dhe mjeteve të drogës.

Të dyja vajzat u liruan me kusht.

Modelet u paraqitën në Gjykatën e Përmbledhjes më 12 korrik dhe u deklaruan fajtore.

Të dyja u gjobitën me 1000 dollarë dhe iu shmangën dënimit.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?