English

I vuri flakën vetes pasi u lye me benzinë, ndërron jetë 63-vjeçari në Tiranë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 63-vjeçar i cili disa ditë më parë tentoi t’i jepte fund jetës duke u djegur me benzinë ka ndërruar jetë.

- Advertisement -

Policia tha se shtetasi N. Sh., 63 vjeç, si pasojë e plagëve të marra ky shtetas ka ndërruar jetë ditën e djeshme.

Ngjarja e rëndë ndodhi mesditën e të enjtes në krahun lindor të Unazës së Madhe të Tiranës në drejtim të Elbasanit ku 63-vjeçari u lye me benzinë dhe i vuri zjarrin vetes.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?