English

I zhdukur prej 2 ditësh, gjenden në liqen sende të 32-vjeçarit. Çfarë dyshohet…

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gramsh. Dyshohet  se një person është mbytur në liqenin e Banjës. Konkretisht buzë liqenit të Banjës, në afërsi të fshatit Qerret janë gjetur disa sende që mendohet se i përkasin një 32-vjeçari. Ky i fundit rezulton i zhdukur prej dy ditësh.

- Advertisement -

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë dhe zjarrfikësja të cilët po kontrollojnë në zonë për të gjetur trupin e 32-vjeçarit i cili dyshohet të jetë e mbytur. Drejt vendit të ngjarjes kanë mbërritur edhe polumbarët të cilët po bëjnë kontroll të zonës.

Shpallet i zhdukur bariu 32 vjeç I. Brahimi nga fshati Pishaj. Familja dyshon se mund te jete mbytur ne liqenin e Banjës. Ende nuk kane mbërritur palombarët për kërkimet.

32-vjeçari thuhet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?