English

Incidenti i kushërinjve me vëllanë e Gjicit, reagon policia e Kukësit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia e Kukësit ka reaguar në lidhje me incidenti që ndodhi mbrëmjen e djeshme në fshatin  Bushat ku dy kushërinjt Bedri dhe Nebi Sinamati  kanë bërë denoncim për  Lavdrim Gjicinm vëllanë e kryebashkiakut të Kukësit Safet Gjici, se i ka kërcënuar me armë.

- Advertisement -

Në një  reagim policia thotë pasi Bedri Sinamati i ka telefonuar autoritetet të cilat kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.

Blutë bëjnë me dije  shtetas ishte përshirë në një konflikt për motive të dobëta, në rrugë, me 3 shtetas të tjerë.

“Në vijim të veprimeve, shërbimet e Policisë kanë shoqëruar në Komisariat, shtetasit e përfshirë në konflikt: Bedri Sinamati, Naim Sinamati, Lavdrim Gjici dhe Q. H”- njofton policia.

Gjithashtu, është shoqëruar në Komisariat, automjeti tip “Mercedes Benz”, me të cilin  qarkullonin Lavdrim Gjici dhe shoqëruesi i tij.

Policia njofton se në atomjetin e këtyre të fundit nuk është gjetur asnjë send i kundërligjshëm.

Në përfundim të veprimeve procedurale, të katërt shtetasit e shoqëruar u lanë të lirë.

LEXONI GJITHASHTU:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?