English

Gjykata jep masën e sigurisë për shoferin e furgonit që ngacmoi seksualisht nxënësen

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gjykata e Gjirokastrës ka lënë në “burg pa afat” Nikolin J. nga fshati Katundishtë, i bashkisë Këlcyrë pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht shtetasen e mitur 14-vjeçare Klarita C.

- Advertisement -

Vendimi është dhënë në seancën për masën e sigurisë të zhvilluar këtë të martë. Të premten e kaluar nxënësja 14 vjeçare denoncoi rastin në fjalë në policinë e Permetit.

Sipas saj shoferi i furgonit që transporton nxënësit nga fshati Katundisht në drejtim të qytetit, e ngacmonte përmes formave të ndryshme 14 vjeçaren madje dhe fizikisht.

Në vazhdim të procedurave ligjore policia e Përmetit ndaluar shoferin e furgonit për veprën penale ” Ngacmimi seksual”.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?