‘Jam me fat’, Jennifer Lopez fejohet sërish me Ben Affleck

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN


Text sizeAa Aa

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë fejuar për herë të dytë, pas përfundimit të lidhjes së tyre të mëparshme në vitin 2004.

Këngëtarja ka zbuluar përmes një videoje në rrjetet e saj sociale unazën e saj të fejesës.

Çifti u takuan për herë të parë në vitin 2001 në xhirimet e një filmi dhe aty nis mes tyre një miqësi.

Në vitin 2002 aktori Affleck i propozoi për fejesë këngëtares së njohur dhe më pas ata shtynë dasmën për shkak të vëmendjes së shtuar të medias ndaj lidhjes së tyre.

“Ndihem shumë me fat, e lumtur dhe krenare që jam me të. Është një histori e bukur dashurie që ne patëm një shans të dytë”, tha Lopez për revistën “People” për ribashkimin me Affleck.

Dyshimet për një ribashkim të aktorit dhe këngëtares u shtuan pasi ajo dhe legjenda e bejsbollit Alex Rodriguez i dhanë fund fejesës së tyre në prill 2021.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Lajçak pas takimit me Rakiç: Biseduam për procesin e dialogut

I dërguari special i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi Miroslav Lajçak vizitoi këtë të mërkurë Mitrovicën e Veriut. Lajçak u takua me ministrin për Komunitete...

Mediat institucione shantazhi, raporti: Gazetarët censurohen, AMA politik

Media në Shqipëri ka bërë hapa prapa. Liria e shprehjes dhe e drejta e informimit, edhe pse të garantuara në Kushtetutë nuk kanë gjetur...

Aksidentoi të miturin dhe u largua nga vendngjarja, në kërkim polici

Një punonjës i policisë së Pogradecit është shpallur në kërkim për shkelje të rregullave të qarkullimit dhe largim nga vendi i aksidentit. Agjencia e Mbikëqyrjes...

TË FUNDIT

Lajçak pas takimit me Rakiç: Biseduam për procesin e dialogut

I dërguari special i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi Miroslav Lajçak vizitoi këtë të mërkurë Mitrovicën e Veriut. Lajçak u takua me ministrin për Komunitete...

Mediat institucione shantazhi, raporti: Gazetarët censurohen, AMA politik

Media në Shqipëri ka bërë hapa prapa. Liria e shprehjes dhe e drejta e informimit, edhe pse të garantuara në Kushtetutë nuk kanë gjetur...

Aksidentoi të miturin dhe u largua nga vendngjarja, në kërkim polici

Një punonjës i policisë së Pogradecit është shpallur në kërkim për shkelje të rregullave të qarkullimit dhe largim nga vendi i aksidentit. Agjencia e Mbikëqyrjes...

Sofja dëbon 70 diplomatë rusë, Petkov: Punonin kundër interesave të Bullgarisë

Pa dhënë shumë detaje, kryeministri në ikje i Bullgarisë, Kiril Petkov njoftoi se po dëbonte nga vendi 70 diplomatë të akredituar në ambasadën ruse...

Zyrtari italian: Të gjendet një zgjidhje për dialogun Kosovë-Serbi

Italia inkurajon dialogun Kosovë-Serbi dhe se për këtë çështje duhet të gjendet një zgjidhje. Kështu u shpreh nënsekretari Ministrisë së Punëve të Jashtme të Italisë,...