Rihana tregon arsyen e veshjeve ekstravagante në shtatzëni

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN


Text sizeAa Aa

Gjatë shtatzënisë, këngëtarja e famshme Rihanna është shfaqur ndryshe, sa i përket modës së rrobave. Në kopertinën ‘American Vogue’, ajo u  shfaq me trupore të kuqe prej dantelle dhe doreza.

Për revistën ajo ka treguar arsyen e veshjeve të saj ekstravagante, ku ka theksuar se nuk dëshiron që të fshehë format trupore vetëm për shkak se është shtatzënë.

Në një set fotografik të bërë tre muaj, ajo dha lajmin se do bëhej nënë. Në to ajo u shfaq me një xhaketë të kuqe, me një pallto nga marka “Marc Jacobs” dhe me pantallonat e firmës “Savage X Fenty”.

“Në fillim prisja një ndryshim magjik, por në të vërtetë mbetem ky që jam, sepse asnjë nga numrat nuk është refuzuar dhe se trupi im po bën gjëra të pabesueshme tani”, tha këngëtarja.

Rihanna tregoi se ajo dhe partneri i saj nuk po planifikonin për një fëmijë, por gjatë udhëtimeve në pandemi ajo kuptoi se reperi ishte si një familje për të dhe ishte momenti i duhur për një pjesëtar të ri.

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Investitor strategjik për Pallatin e Brigadave, kthehet në pikë turistike

Ministria e Kulturës i ka hapur rrugën menaxhimit të integruar Pallatit të Brigadave, me partner strategjik, me arsyetimin se ky ansambël historik duhet të...

Siria njeh si vende të pavarura rajonet pro-ruse, Luhansk dhe Donetsk

Siria ka vendosur të njohë zyrtarisht pavarësinë dhe sovranitetin e Republikave Popullore të Luhanskut dhe Donetsk. Lajmi është bërë i ditur nga agjencia shtetërore siriane...

TË FUNDIT

Investitor strategjik për Pallatin e Brigadave, kthehet në pikë turistike

Ministria e Kulturës i ka hapur rrugën menaxhimit të integruar Pallatit të Brigadave, me partner strategjik, me arsyetimin se ky ansambël historik duhet të...

Siria njeh si vende të pavarura rajonet pro-ruse, Luhansk dhe Donetsk

Siria ka vendosur të njohë zyrtarisht pavarësinë dhe sovranitetin e Republikave Popullore të Luhanskut dhe Donetsk. Lajmi është bërë i ditur nga agjencia shtetërore siriane...

Prençi kundër Peleshit: 4 helikopterë s’kushtojnë më shumë se 12 mln euro

Ish-drejtori i Emergjencave Civile, Shemsi Prençi deklaroi se Shqipëria i ka mundësitë financiare për të blerë helikopterë për shuarjen e zjarreve, duke dalë kundër...

Rreth 600 të infektuar me COVID-19, më shumë se gjysma në Tiranë

Numri i rasteve me COVID-19 në vendin tonë ka ardhur sërish në rritje gjatë 24 orëve të fundit. Ministria e Shëndetësisë tha se në 1534...