Aktorja Jennifer Aniston rrëfen problemet me pagjumësinë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN


Text sizeAa Aa

Aktorja e njohur, Jennifer Aniston rrëfen për revistën ‘People’ se prej kohësh vuan nga pagjumësia, shkruan CNN. 

Aktorja tregon se gjumi është kthyer në ankth për të. Ajo pret me orë të tëra derisa të vijë mëngjesi, pasi e ka të pamundur të flejë.

Ndërkohë, ajo vuan edhe nga një problem tjetër, çohet nga krevati dhe ecën e përgjumur.

Aninston ka ndjekur këshilla mjekësore për këtë problem dhe aktualisht bën joga para gjumit.

“Mendoj se problemi filloi diku në të 30-at e mia apo edhe më herët, por thjesht nuk fillova të vija re efektet e mungesës së gjumit kur ishte më e re.  tha ajo.

Rrëfimi i bërë nga aktorja e njohur është shfaqur edhe në reklamën e ‘Seize The Night and Day’.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Siria njeh si shtete të pavarura rajonet pro-ruse, Luhansk dhe Donetsk

Siria ka vendosur të njohë zyrtarisht pavarësinë dhe sovranitetin e Republikave Popullore të Luhanskut dhe Donetsk. Lajmi është bërë i ditur nga agjencia shtetërore siriane...

Prençi kundër Peleshit: 4 helikopterë s’kushtojnë më shumë se 12 mln euro

Ish-drejtori i Emergjencave Civile, Shemsi Prençi deklaroi se Shqipëria i ka mundësitë financiare për të blerë helikopterë për shuarjen e zjarreve, duke dalë kundër...

Rreth 600 të infektuar me COVID-19, më shumë se gjysma në Tiranë

Numri i rasteve me COVID-19 në vendin tonë ka ardhur sërish në rritje gjatë 24 orëve të fundit. Ministria e Shëndetësisë tha se në 1534...

TË FUNDIT

Siria njeh si shtete të pavarura rajonet pro-ruse, Luhansk dhe Donetsk

Siria ka vendosur të njohë zyrtarisht pavarësinë dhe sovranitetin e Republikave Popullore të Luhanskut dhe Donetsk. Lajmi është bërë i ditur nga agjencia shtetërore siriane...

Prençi kundër Peleshit: 4 helikopterë s’kushtojnë më shumë se 12 mln euro

Ish-drejtori i Emergjencave Civile, Shemsi Prençi deklaroi se Shqipëria i ka mundësitë financiare për të blerë helikopterë për shuarjen e zjarreve, duke dalë kundër...

Rreth 600 të infektuar me COVID-19, më shumë se gjysma në Tiranë

Numri i rasteve me COVID-19 në vendin tonë ka ardhur sërish në rritje gjatë 24 orëve të fundit. Ministria e Shëndetësisë tha se në 1534...

Përfshirja e suksesshme e romëve në tregun shqiptar të punës

  Integrimi i komunitetit rom dhe egjiptian në tregun e punës është një nga sfidat më të vështira. Organizatat për të drejtat e romëve thonë...

Britania e Madhe sanksionon njeriun e dytë më të pasur të Rusisë

Kushërira e Vladimir Putinit dhe njeriu i dytë më i pasur i Rusisë janë personat më të fundit të Kremlinit që janë sanksionuar nga...