Britney Spears largohet përkohësisht nga rrjetet sociale

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN


Text sizeAa Aa

Britney Spears njofton se do të ketë një pauzë në rrjetet sociale, një vendim ky i marrë pas disa javësh që dha lajmin e shtatzënisë.

Këngëtarja e njohur është në pritje të fëmijës së saj të tretë.

“Do bëj në një pauzë në mediat sociale për pak kohë. Unë dërgoj dashurinë time dhe Zoti ju bekoftë të gjithëve”, shkruan ajo në një postim në Instagram.

Krijuesja e hitit “Piece of Me” e shoqëroi mesazhin e saj me një video të një foshnjeje të ulur në një karrige me syze dielli.

Spears ka përdorur rregullisht mediat sociale gjatë viteve për t’i mbajtur fansat të informuar për jetën e saj personale.

Në Instagram ajo ka 40.9 milionë ndjekës, por në Twitter ajo nuk ka postuar që nga janari.

Në fillim të këtij muaji, Spears dhe partneri Sam Asghari njoftuan se ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Sofja dëbon 70 diplomatë rusë, Petkov: Punonin kundër interesave të Bullgarisë

Pa dhënë shumë detaje, kryeministri në ikje i Bullgarisë, Kiril Petkov njoftoi se po dëbonte nga vendi 70 diplomatë të akredituar në ambasadën ruse...

Zyrtari italian: Të gjendet një zgjidhje për dialogun Kosovë-Serbi

Italia inkurajon dialogun Kosovë-Serbi dhe se për këtë çështje duhet të gjendet një zgjidhje. Kështu u shpreh nënsekretari Ministrisë së Punëve të Jashtme të Italisë,...

Investitor strategjik për Pallatin e Brigadave, kthehet në pikë turistike

Ministria e Kulturës i ka hapur rrugën menaxhimit të integruar Pallatit të Brigadave, me partner strategjik, me arsyetimin se ky ansambël historik duhet të...

TË FUNDIT

Sofja dëbon 70 diplomatë rusë, Petkov: Punonin kundër interesave të Bullgarisë

Pa dhënë shumë detaje, kryeministri në ikje i Bullgarisë, Kiril Petkov njoftoi se po dëbonte nga vendi 70 diplomatë të akredituar në ambasadën ruse...

Zyrtari italian: Të gjendet një zgjidhje për dialogun Kosovë-Serbi

Italia inkurajon dialogun Kosovë-Serbi dhe se për këtë çështje duhet të gjendet një zgjidhje. Kështu u shpreh nënsekretari Ministrisë së Punëve të Jashtme të Italisë,...

Investitor strategjik për Pallatin e Brigadave, kthehet në pikë turistike

Ministria e Kulturës i ka hapur rrugën menaxhimit të integruar Pallatit të Brigadave, me partner strategjik, me arsyetimin se ky ansambël historik duhet të...

Siria njeh si vende të pavarura rajonet pro-ruse, Luhansk dhe Donetsk

Siria ka vendosur të njohë zyrtarisht pavarësinë dhe sovranitetin e Republikave Popullore të Luhanskut dhe Donetsk. Lajmi është bërë i ditur nga agjencia shtetërore siriane...