Këlliçi thirrje qytetarëve: Votoni masivisht, ndryshimi është në duart tuaja

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Vetëm katër orë para mbylljes së votimit kandidati për kryetarin e Bashkisë së Tiranës Belind Këlliçi ka dalë në një deklaratë për mediat ku dhe u ka bërë thirrje qytetarëve.

Këlliçi u bën thirrje qytetarëve që të dalin të votojnë masivisht pasi ndryshimi është në duart e tyre.

Ai premtoi sërish se nëse do të jetë në krye të Bashkisë, transporti publik do të jetë falas.

- Advertisement -

“Ndryshimi që ju prisni, e ardhmja që ju doni është shumë pranë. Kam një thirrje nga zemra për të gjithë qytetarët që të ushtrojnë detyrën dhe të votojnë. Votoni që pas 14 Majit, autobusin ta keni pa pagesë. Nëse doni një Tiranë ndryshe dilni dhe votoni. Merrni pjesë masivisht në votim. Është një ditë e veçantë. Pjesëmarrja juaj ka rëndësi të veçantë. Është e rëndësishme që deri në orën 19:00 të shkojnë në qendrat e votimit dhe të bëjnë ndryshimin”- tha ai.

LEXONI GJITHASHTU: 

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Pendarovski: Diplomatët rusë spiunonin, dëbimi ishte i pashmangshëm

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski ka thënë të shtunën se vendimi i autoriteteve shtetërore për dëbimin e tre diplomatëve rusë ka qenë i...

Granata dore e armë zjarri, detaje nga sulmi në Veri ku mbeti i vrarë 1 polic

Në orët e para të mëngjesit të së dielës është vrarë një polic i Kosovës, ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur. Lajmi është...

Nis procesi i votimit në Kukës, 46 mijë qytetarë do të zgjedhin kryebashkiakun

Rreth 46 mijë qytetarë të Bashkisë së Kukësit kanë nisur t’i drejtohen kutive të votimit ditën e sotme për të zgjedhur drejtuesin e ri...

TË FUNDIT

Pendarovski: Diplomatët rusë spiunonin, dëbimi ishte i pashmangshëm

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski ka thënë të shtunën se vendimi i autoriteteve shtetërore për dëbimin e tre diplomatëve rusë ka qenë i...

Granata dore e armë zjarri, detaje nga sulmi në Veri ku mbeti i vrarë 1 polic

Në orët e para të mëngjesit të së dielës është vrarë një polic i Kosovës, ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur. Lajmi është...

Nis procesi i votimit në Kukës, 46 mijë qytetarë do të zgjedhin kryebashkiakun

Rreth 46 mijë qytetarë të Bashkisë së Kukësit kanë nisur t’i drejtohen kutive të votimit ditën e sotme për të zgjedhur drejtuesin e ri...

Vrasja e policit, Osmani ndërpret vizitën në SHBA: Sulm i organizuar nga Serbia

Vrasja e policit në Veri, Osmani ndërpret vizitën në SHBA: Sulm i organizuar nga Serbia Presidentja Vjosa Osmani ka ndërprerë vizitën zyrtare në Nju Jork...

Sulmohet polica në Veri të Kosovës, vritet një efektiv, plagoset një tjetër

Një zyrtar i Policisë së Kosovës, me inicialet A.B, është vrarë dhe një tjetër është plagosur në orët e para të së dielës në...Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×