English

Këmbimi valutor, si qëndron sot leku në raport me monedhat e huaja

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dollari amerikan është blerë këtë të mërkurë më 3 prill, me 95.0 lekë dhe është shitur me 96.0 lekë sipas kursit të këmbimit.

- Advertisement -

Monedha evropiane euro, në tregun valutor blihet me 102.2 lekë dhe shitet me 103.0 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 119.1 lekë dhe shitet me 120.1 lekë.

Franga zvicerane ka pësuar një rritje të vogël në tregun valutor, ajo blihet këtë të mërkurë me 104.4 lekë dhe shitet me 105.3 lekë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×