English

Konflikt në Korçë, plagoset 60-vjeçari, detajet e para

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur me mjete të forta në lagjen 15 të qytetit të Korçës.

- Advertisement -

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në një lokal në vendin e quajtur “1 Maji”, ku dy persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një 60-vjeçar.

Policia mësohet të ketë shoqëruar për ngjarjen një person për të sqaruar rrethanat, pasi ka dëshmi kontradiktore nga vendi i ngjarjes.

60-vjeçari ka deklaruar për uniformat blu se është goditur nga një person, ndërkohë që të tjerë persona në vendngjarje i kanë bërë me dije policisë se i moshuari është rrëzuar aksidentalisht.

60-vjeçari ndodhet në spitalin e Korçës për të marrë mjekimet e para dhe është jashtë rrezikut për jetën.

LEXO GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?