English

Kontrollet për Eljo Haton, si u gjet makina e kushëririt të Martinaj me armë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Mbrëmjen e shkuar uniformat blu të kryeqytetit kanë sekuestruar automjetin tip Benz në pronësi të Emiljano Ninës, i cili aktualisht ndodhet në paraburgimin e 313.

- Advertisement -

Gjatë një operacioni të Policisë për kapjen e Eljon Hatos, në rrugën “Xhabrahimi” në Sauk të Vjetër blut e Tiranës gjetën në parkingun e një pallati mjetin i cili dyshohet se përdorej nga Olsi Gjoshi, i shpallur në kërkim.

Brenda automjetit janë gjetur dhe sekuestruar dy armë zjarri (një pistoletë dhe një automatik), krehra dhe sasi municioni luftarak si dhe një bllokues valësh.

Policia i ka dërguar në policinë shkencore për të zbuluar se kujt i përkasin dhe nëse janë përdorur në ngjarje kriminale.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?