English

E rëndë në Korçë! Gruaja ra nga lartësia e pallatit ku banonte, humb jetën

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një grua S.S. ka rënë nga apartamenti i pallatit ku banonte në një kat të lartë duke përfunduar në një platformen fundore të këtij pallati, ku dhe ka gjetur vdekjen

- Advertisement -

Burime të siguruara pranë vendit të ngjarjes bëjnë të ditur se shumë vite më parë gruas i kishte vdekur djali i vetëm, vdekje që i ka shkaktuar tronditje të thellë, aq sa shpesh herë i thoshte bashkëshortit të saj ;”Jeta jonë ka marrë fund pas vdekjes së djalit”

Mëngjesin e sotëm i ka kërkuar burrit të saj të bënte Pazarin e ditës e ne momentin kur është ndodhur e vetme ka hapur dritaren e ballkonit në apartamentin ku banonte dhe është hedhur poshtë.

Ky veprim i ka shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Kur bashkëshorti është kthyer, ka gjetur persona të shumtë në hyrjen e pallatit dhe bashkëshorten pa jetë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?