Krim i tmerrshëm në Bosnjë, bodybuilderi vret gruan live në Instagram dhe 2 të tjerë

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Në qytetin Gradaçac të Bosnjë-Hercegovinës ka ndodhur sot një krim i rëndë, ku të paktën tre persona kanë mbetur të vrarë, tha Prokuroria e Kantonit të Tuzlës. Kërkimi i policisë për vrasësin vijon, ndërsa të gjitha daljet nga vendi janë të bllokuara.

Sipas mediave në Bosnje dhe Hercegovinë, njeriu që po kërkojnë është Nermin Sulejmanoviç. “Dnevni Avaz” shkruan se bëhet fjalë për një bodybuilder dhe trajner fitnesi.

I dyshuari ka postuar një video me përmbajtje jashtëzakonisht shqetësuese në rrjetin social Instagram, duke u thënë shikuesve se do të shohin një vrasje live. “Këtu mund ta shihni drejtpërdrejt se si duket vrasja”, është shprehur ai.

- Advertisement -

Më pas, dyshohet se në video shihet ai duke marrë armën dhe duke gjuajtur një plumb në ballin e një gruaje, ndërsa dëgjohet edhe klithma e një fëmije që ndodhej në afërsi.

Për shkak të krimit brutal në Gradaçac, policia ka bllokuar një pjesë të madhe të këtij qyteti.

 

LEXONI GJITHASHTU:


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Shtatzëna denoncon ushqimin e spitalit: I pamjaftueshëm, 2 javë e njëjta menu

Pedagogia Malvina Tafçiu e cila është në fund të shtatzënisë së saj dhe ndodhet në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, ka bërë një denoncim publik sa...

Gruaja shtatzënë nga materniteti: Nuk ka as kos për të gjitha pacientet e shtruara

Pedagogia Malvina Tafçiu, e cila është në prag të lindjes në spital ka bërë ankesa ndaj trajtimit që i bëjnë dhe ndaj ushqimit që...

Samiti i OSBE në Shkup/ Ministri Hasani takon sekretarin e Jashtëm Britanik Cameron

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani, po merr pjesë në takimin e 30-të të Këshillit Ministror të OSBE-së, që mbahet në...

TË FUNDIT

Shtatzëna denoncon ushqimin e spitalit: I pamjaftueshëm, 2 javë e njëjta menu

Pedagogia Malvina Tafçiu e cila është në fund të shtatzënisë së saj dhe ndodhet në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, ka bërë një denoncim publik sa...

Gruaja shtatzënë nga materniteti: Nuk ka as kos për të gjitha pacientet e shtruara

Pedagogia Malvina Tafçiu, e cila është në prag të lindjes në spital ka bërë ankesa ndaj trajtimit që i bëjnë dhe ndaj ushqimit që...

Samiti i OSBE në Shkup/ Ministri Hasani takon sekretarin e Jashtëm Britanik Cameron

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani, po merr pjesë në takimin e 30-të të Këshillit Ministror të OSBE-së, që mbahet në...

Gjyqi për çështjen “Gërdeci”, ish-ministri Mediu paraqitet në GJKKO

Ish-ministri Fatmir Mediu është paraqitur në GJKKO, në seancën gjyqësore ku do të pyeten dëshmitarët e radhës. Mediu është vendosur nën akuzë nga SPAK për...

Merr pjesë edhe ministri Lavrov, nis punimet samiti i OSBE-së në Shkup

Në Shkup të Maqedonisë së Veriut, më 30 nëntor nis punimet samiti i Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë (OSBE), me pjesëmarrjen e...


 
Sondazh

A e mbështesni marëveshjen e Shqipërisë me Italinë për ardhjen e emigrantëve?
×