English

Kuqezinjtë mbërrijnë në Parma për miqësoren ndaj Kilit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Sulmuesi i Granadas nuk u stërvit asnjë ditë me grupin por vetëm në sallën e rikuperimit. Gjë që nuk e lejoi të ishte i gatshëm dhe në bashkëpunim me stafin teknik u vendos që ai të kthehej në Spanjë për të mos rrezikuar më shumë.

- Advertisement -

Portieri Berisha ka një problem muskular në gjoks dhe megjithëse udhëtoi me skuadrën, nuk do të jetë në dispozicion përballë Kilit. Për këtë sfidë ai do të zëvendësohet nga Alen Sherri, shkodrani që po ndihmon Egnatian, të kryesojë kampionatin në sezonin më të mirë të rrogozhinasve në Superiore.

Një seancë stërvitore në Ennio Tardini dhe konferenca zyrtare për shtyp e trajnerit Sylvinho. Ky është programi i kuqezinjve për sot në pritje të sfidës së të premtes, e para ndaj përfaqësueses së Kilit.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?