English

Meta: Vetëm lufta kundër kapjes së shtetit parandalon falimentimin e Shqipërisë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Presidenti Ilir Meta ka reaguar në lidhje me inceneratorët, pas denoncimeve të opozitës, se mazhoranca ka përdorur edhe firmat e disa pensionistëve, duke i falsifikuar ato.

- Advertisement -

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Meta shprehet se krimi dhe kapja e shtetit ka kapërcyer çdo imagjinatë.

Sipas tij, koha nuk pret dhe shtoi se vetëm lufta kundër kapjes së shtetit parandalon falemintimin e Shqipërisë.

“Krimi dhe kapja e shtetit ka kapërcyer çdo imagjinatë. Ndërsa për të marrë pensionin u kërkohet pensionistëve që të paraqiten fizikisht për të provuar se janë gjallë, miliona euro të taksapaguesve tanë grabiten nga mafia e inceneratorëve me firma të falsifikuara të qytetarëve, që janë ndarë nga kjo botë prej 5 vitesh. Vetëm lufta e hapur kundër kapjes së shtetit dhe korrupsionit parandalon falimentimin e Shqipërisë. Koha nuk pret më!”, shkruan Meta në Facebook.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?