English

Princ Alberti i Monakos rezulton pozitiv ndaj COVID-19

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Princi Albert i Monakos rezulton pozitiv pas testimit të bërë për COVID-19. 

- Advertisement -

Alberti II, kreu i shtetit të principatës, do të vazhdojë të ushtrojë detyrat e tij nga shtëpia dhe gjendja e tij shëndetësore nuk është shqetësuese, thuhej përmes një deklarate.

“Princi Albert II u testua në fillim të javës dhe rezultoi se ishte pozitiv ndaj COVID-190, shkruhej në deklaratë”.

Lajmi vjen tre ditë pasi kryeministri Serge Telle gjithashtu rezultoi pozitiv nga virusi.

Lexoni gjithashtu:

 

Lexoni gjithashtu: 

Gjermani, kandidati kryesor për postin e Merkelit infektohet me COVID-19

U diagnostikua me COVID-19, rrëfimi i mjekut nga Dibra e Madhe: Kam frikë vetëm për nënën e moshuar, uji ilaçi më i mirë

Tom Hanks: Unë dhe bashkëshortja jemi infektuar nga COVID-19

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?