English

Ndërprerje e energjisë elektrike në disa zona, njofton OSHEE

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

OSHEE ka njoftuar qytetarët e Tiranës se energjia elektrike do të shkëputet në disa zona më 4 dhjetor.

- Advertisement -

Kjo për shkak të disa punimeve që do të bëhen në kuadër të mirëmbajtjes së rrjetit.

“Në datën 4 Dhjetor do të kryhen punime në disa fidera në NST Qendër, NSR Vorë dhe NST Valias,” – thuhet në njoftimin e OSHEE.

Për këtë arsye, bëhet me dije se pa energji elektrike do të mbeten këto zona në Tiranë në këto fasha orare:

09:00-13:00 – Pjesërisht: Bulevardi “Zogu I”,  rruga “Luigj Gurakuqi”, zona pranë  sheshit “Avni Rustemi”, rruga “Fadil Rada”, rruga “Beqir Luga”, rruga “Tefta Tashko”

10:00-12:00 – Pjesërisht: “Rruga e Elbasanit”, Gjokaj, Vorë, Valias

12:00-14:00 – Pjesërisht: “Rruga e Elbasanit”

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×