English

Ndërron jetë 80-vjeçari në Plazhin e Vjetër, dyshimet e para

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një person ka ndërruar jetë mëngjesin e së shtunës në Plazhin e Vjetër në Vlorë.

- Advertisement -

Policia tha se ngjarja ndodhi rreth orës, 08:10, në lagjen “1 Maji”, Vlorë, në vendin e quajtur “Plazhi i vjetër”, ku shtetasi K. P., rreth 80 vjeç , banues në Vlorë, dyshohet se ka pësuar “arrest kardiak” dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të  rrethanave dhe të shkakut të humbjes së jetës së 80-vjeçarit.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?