Ndryshojnë çmimet e karburanteve, sa do tregtohen në pompë

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Bordi i Transparencës ka përcaktuar çmimet e reja të karburanteve.

Duke nisur nga ora 18.00 e së premtes, çmimi i shitjes me pakicë i nënproduktit gasoil i standardit SSH EN 590 do të jetë jo më shumë se 176 lekë/litri.

Çmimi i shitjes me pakicë i nënproduktit benzinë e standardit SSH EN do të jetë jo më shumë se 179 lekë/litri, ndërsa çmimi i shitjes me pakicë i nënproduktit gaz do të jetë 63 lekë/litri.

- Advertisement -

Çmimi i gazoilit për peshkim është vendosur 82 lekë/litër.

Çmimet e caktuara nga Bordi do të jenë të vlefshme deri në mbledhjen e ardhshme të bordit ku do të pasqyrohen ndryshimet e çmimeve të shitjes.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Arrestimi i Duros, distancohet Manastirliu: Përgjegjësia individuale, të hetohet

"Qëndrimi im është i prerë dhe i qartë, nga e cila si institucion distancohemi plotësisht. Cilido që shkelë këto parime duhet të përballet me...

“Të tregojmë pasurinë”- Basha: Vetingu i politikanëve të fillojë nga unë

Ish-kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka reaguar përmes një postimi në facebook në lidhje me takimin me të rinjtë dhe simpatizantët që ai...

Arrestimi i sekretares së MSH, Bardhi: Manastirliu të japë dorëheqjen

Kreu i Grupit Parlamentar i PD-së Gazment Bardhi i ka kërkuar ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu që të japë dorëheqjen pas arrestimit për korrupsion...

TË FUNDIT

Arrestimi i Duros, distancohet Manastirliu: Përgjegjësia individuale, të hetohet

"Qëndrimi im është i prerë dhe i qartë, nga e cila si institucion distancohemi plotësisht. Cilido që shkelë këto parime duhet të përballet me...

“Të tregojmë pasurinë”- Basha: Vetingu i politikanëve të fillojë nga unë

Ish-kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka reaguar përmes një postimi në facebook në lidhje me takimin me të rinjtë dhe simpatizantët që ai...

Arrestimi i sekretares së MSH, Bardhi: Manastirliu të japë dorëheqjen

Kreu i Grupit Parlamentar i PD-së Gazment Bardhi i ka kërkuar ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu që të japë dorëheqjen pas arrestimit për korrupsion...

Çfarë po ndodh në komunat e veriut? Gazetari Gjoci: Ndërtesa janë të boshatisura…

Gazetari Kosovë Gjoci, në një lidhje direkte për Euronews Albania, tregoi se si është situata në katër komunat në veri të Kosovës. Ai tha...

Rusia lëshoi ​​më shumë se 300 raketa ajrore kundër Ukrainës në muajin maj

Rusia lëshoi ​​më shumë se 300 raketa ajrore kundër Ukrainës gjatë muajit maj, sipas Ministrisë së Mbrojtjes. "Rusia ka të ngjarë të lëshojë kaq shumë...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×