English

Pamje nga lokali ku u vra gabimisht banakierja në Tiranë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Euronews Albania ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes ku mbeti e vrarë banakierja e një lokali në rrugën ‘Josif Shkëmbi’ në Don Bosko.

- Advertisement -

Si pasojë e të shtënave me armë zjarri tip kallashnikov mbetën të plagosur dhe tre persona të tjerë.

Identiteti i viktimës dhe të plagosur ende nuk është bërë me dije ndërsa shihet se policia ka ‘zbarkuar’ në vendin e krimit.

Nuk dihen ende detaje të tjera në lidhje me ngjarjen e rëndë.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×