English

Përfshihet nga flakët një banesë në Fier

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një zjarr ka rënë në lagjen 15 Tetori në afërsi të kopshtit nr 5 në qytetin e Fierit.

- Advertisement -

Mësohet se zjarri ka rënë në banesën e një shtetasi që në ato momente fatmirësisht nuk ndodhej në shtëpi.

Po ashtu mësohet se nga zjarri ka pasur dëme të konsiderueshme brenda në banesë.

Zjarrfikësit kanë vënë nën kontroll flakët, ndërsa specialistët dhe policia ndodhen në vendngjarje dhe po hetojnë për shkaqet e rënies se zjarrit.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?