English

Përndiqte prej 1 viti një vajzë në Facebook, arrestohet 44-vjeçari nga Maliqi

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia e Korçës ka arrestuar një 41-vjeçar për përndjekje. Mësohet se një vajzë nga fshati Sheqeras ka bërë kallëzim pranë komisariatit të Maliqit duke treguar se prej 1 viti, një 41-vjeçar e përndiqte në rrjete sociale, i dërgonte kërcënime në Facebook.

- Advertisement -

Përndjekja nuk ka qenë thjesht në rrjete sociale, pasi 41-vjeçari me iniciale T.Sh. i shkonte tek banesa e prindërve në fshat dhe dyshohet se edhe ka goditur babanë dhe vëllain e vajzës.

Pas kallëzimit, ai u arrestua menjëherë nga policia ndërsa materialet i kaluan prokurorisë për hetime të mëtejshme.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?